Taprooster

Hieronder vind je het taprooster voor de komende periode. Kun je als team niet tappen op de ingeroosterde tijd? Probeer dan eerst met een ander team te ruilen. Lukt dit niet, of heb je andere vragen, neem dan contact op met de chef taprooster van de Flophouse Commissie, Ester Bolhuis.

DagVanTotTappers (team)
maandag 19-0219:0021:00Martijn Jansen en Folkert Rijpkema
(Heren 10)
maandag 19-0221:0022:30Hanneke van der Hoef en Evelyn Benninga
(Dames 6)
maandag 19-0222:3023:30Lisann Wollerich en Marloes Blaauw
(Dames 4)
maandag 19-0223:30SluitDerk J. Pilat en Anthony Kromodimedjo
(Heren 15)
dinsdag 20-0220:3022:00Rens Folkertsma en Loi Gawel
(Heren 5)
dinsdag 20-0222:00SluitKevin de Graaf en Bob Berends
(Heren 2)
woensdag 21-0219:0020:30Tom Pronk en Menno de Leeuw
(Heren 8)
woensdag 21-0220:3022:00Wilma Haarsma en Joyce Kruiter
(Dames 8)
woensdag 21-0222:00SluitDavid Jansen en Jarik Werkman
(Heren 18)
donderdag 22-0220:3022:00Stan ter Beke en Yanniek van Egmond
(Heren 4)
donderdag 22-0222:0023:30Maria van Omme en Eva Hidding
(Dames 1)
donderdag 22-0223:30SluitWietse Fopma en Matthijs Prins
(Heren 14)
zaterdag 24-0211:0013:00Joris Visser, Bart Hulsof, Gjolt de Wacht en Micha Visser
(Heren 6)
zaterdag 24-0213:0015:00Wouter Vos, Bram Neplenbroek, Bart Krisman en Niels Adamse
(Heren 14)
zaterdag 24-0215:0017:00Daniek Hakkers, Iris Beekman, Rosalie Jassies en Hannah Wolters
(Dames 5)
zaterdag 24-0217:0019:00Amarens Hoogenboom, Frouke Weynschenk, Esmée Koeleman en Eunice Iturbe-Kennedy
(Dames 3)
zaterdag 24-0219:0021:00Tijmen van Waalwijk, Mart van Bezoen, Gerben Lensen en Thijs van Wonderen
(Heren 18)
zaterdag 24-0221:00SluitFC

maandag 26-0219:0020:30Chris van den Heuvel en Rutger Veltman
(Heren 11)
maandag 26-0220:3022:00Wietse Wallinga en Matthijs Wijnen
(Heren 9)
maandag 26-0222:0023:30Jan Piet Hoekstra en Ruben Wieringa
(Heren 16)
maandag 26-0223:30SluitMarc van der Klei en Alan Rijnders
(Heren 13)
dinsdag 27-0220:3022:00Dylano Barelds en Koen Visser
(Heren 3)
dinsdag 27-0222:00SluitWouter van der Graaf en Emiel Brinkhuis
(Heren 1)