Taprooster

Hieronder vind je het taprooster voor de komende periode. Kun je als team niet tappen op de ingeroosterde tijd? Probeer dan eerst met een ander team te ruilen. Lukt dit niet, of heb je andere vragen, neem dan contact op met de chef taprooster van de Flophouse Commissie, Ester Bolhuis.

DagVanTotTappers (team)
woensdag 22-1120:3022:00Mark van Breukelen en Micha Visser
(Heren 6)
woensdag 22-1122:00SluitJulia Kauffeld en Lies Bosma
(Dames 3)
donderdag 23-1120:3022:00Bestuur

donderdag 23-1122:0023:00KB

donderdag 23-1123:0024:00Snowco

donderdag 23-1124:0001:00IT

vrijdag 24-1101:0002:00Redactie

vrijdag 24-1102:00SluitFC

zaterdag 25-1111:0013:00Chris Tebbens Torringa, Niels Dekker, Leon Bosga en Alan Rijnders
(Heren 13)
zaterdag 25-1113:0015:00Tessa ter Beest, Hanna Wolters, Lisa Albers en Nienke de Haan
(Dames 5)
zaterdag 25-1115:0017:00Annemiek Fiselier, Pien Christiaanse, Esmé Zuring en Puck Bakker
(Dames 7)
zaterdag 25-1117:0019:00Obbe Haccou, Kevin de Graaf, Martijn Dam en Bob Berends
(Heren 2)
zaterdag 25-1119:0021:00Esmée Koeleman, Frouke Weynschenk, Marleen van Dorst en Eunice Iturbe-Kennedy
(Dames 3)
zaterdag 25-1121:00SluitFC

maandag 27-1119:0021:00Douwe Sjoerd Sijbrandij en Marnix Helfferich
(Heren 12)
maandag 27-1121:0022:30Julia Bombach en Iris Beekman
(Dames 5)
maandag 27-1122:3023:30Merel Husken en Geanne Loonstra
(Dames 4)
maandag 27-1123:30SluitTom Smeitink en Julip Chia
(Heren 13)
dinsdag 28-1120:3022:00Wouter ten Hoopen en Sven Kist
(Heren 5)
dinsdag 28-1122:00SluitNoa Hoogteijling en Anna Bosma
(Dames 1)
woensdag 29-1120:3022:00Berdien Prins en Daniëlle Metz
(Dames 6)
woensdag 29-1122:00SluitDaniël Vroom en Hessel-Jan Zittema
(Heren 17)
donderdag 30-1120:3022:00Koen Leertouwer en Stan ter Beke
(Heren 4)
donderdag 30-1122:0023:30Jasper van Rozen en Albert Berghuis
(Heren 1)
donderdag 30-1123:30SluitPim van den Berg en Wietse Fopma
(Heren 14)
zaterdag 02-1211:0013:00James Vinson, Frank Hiddema, Mark van Breukelen en Bart Hulshof
(Heren 6 )
zaterdag 02-1213:0015:00Sjaantje Nanne, Roxanne Visscher, Florine Enzing en Annemiek van der Ploeg
(Dames 2 )
zaterdag 02-1215:0017:00Jochem Vos, Stijn Pennings, Stefan Rump en Jordy van Nieuwenbuijze
(Heren 7)
zaterdag 02-1217:0019:00Maria van Omme, Eva Hidding, Carmen Brouwers en Michelle Brus
(Dames 1)
zaterdag 02-1219:0021:00Boris de Jong, Bart van der Veen, Ruben van Beesten en Rik Haagen
(Heren 10)
zaterdag 02-1221:00SluitFC

maandag 04-1219:0020:30Jorryt Bruynzeel en Aegle Flapper
(Heren 11)
maandag 04-1220:3022:00Mark van Breukelen en Micha Visser
(Heren 6)
maandag 04-1222:0023:30Sietse Overal en Jan Piet Hoekstra
(Heren 16)
maandag 04-1223:30SluitSven Vlier en Anthony Kromodimedjo
(Heren 15)
dinsdag 05-1220:3022:00Koen Visser en Niels van Santen
(Heren 3)
dinsdag 05-1222:00SluitFrank Strookappe en Tom Boonen
(Heren 2)
woensdag 06-1220:3022:00Jordy Nijland en Joao Miguel e Sousa Goncalves
(Heren 8)
woensdag 06-1222:00SluitEva Stegeman en Britt Vleugel
(Dames 3)
donderdag 07-1220:30SluitFC

zaterdag 09-1211:0013:00Gerwin van der Wal, Gerben Houtsma, Mattijn Mittenbrug en Tom Pronk
(Heren 8)
zaterdag 09-1213:0015:00Tessa Ter Horst, Vera Kijk in de Vegt, Nienke Kuin en Marleen Dollekamp
(Dames 4)
zaterdag 09-1215:0017:00Conre Peerdeman, Yanniek van Egmond, Wouter Berendschot en Koen Leertouwer
(Heren 4)
zaterdag 09-1217:0019:00Dennis Nijborg, Milan van der Spoel, Pieter Polhuis en Rens Folkertsma
(Heren 5)
zaterdag 09-1219:0021:00Derk J. Pilat, Jort Kortenbach, Ivar Willemstein en Lauren Volkers
(Heren 15)
zaterdag 09-1221:00Sluit