Taprooster

Taprooster

Bij vragen/opmerkingen kun je contact opnemen met de Chef Taprooster van de FC,

Ellen Hulshof
06-11124198

Om de 1.5m afstand mogelijk te houden mogen er maximaal 4 tappers achter de bar. 

De taps werken inmiddels anders dan jullie gewend zijn. Je kan pas bier tappen als hier voor betaald is. Dit zorgt ervoor dat bier niet meer gestolen kan worden. Aan het begin van je dienst moet je eerst inloggen met je teamcode en daarna de tappersconsumpties aantikken. Doordeweeks zijn dit 6 biertjes en 4 reserve biertjes, in het weekend zijn dit 15 biertjes en 5 reserve biertjes. Wanneer je per ongeluk een biertje omstoot, tap je daarna een reserve biertje weg. Aan het einde van de dienst moet de taptik op 0 komen te staan, indien je nog reservebiertjes over hebt mag je deze uiteraard opdrinken. Vergeet niet uit te loggen aan het einde van je dienst, want anders kunnen andere teams bier wegboeken waar uiteindelijk jouw team voor moet betalen.

Voor nieuwe tappers is er een filmpje als vervanging voor de tapcursus. Zorg dat je het filmpje hebt bekeken voordat je tapdienst begint, zodat je weet hoe het gaat achter de bar!

Dag

Van

Tot

Team (tappers)

Zaterdag 23 okt11:0013:00Heren 9 (Jorik, Ramon, Bart, Teun)
Zaterdag 23 okt13:0015:00Dames 2 (Tsjitske, Jet, Tamar, Benthe)
Zaterdag 23 okt15:0017:00Heren 5
Zaterdag 23 okt17:0019:00Heren 6
Zaterdag 23 okt19:0021:00FC
Maandag 25 okt19:0020:30Dames 5 (Renée en Menthe)
Maandag 25 okt20:3022:00Dames 8 (Ellen en Luna)
Maandag 25 okt22:00sluitHeren 15 (Wietse en Jente)
Dinsdag 26 okt21:0022:30Heren 1
Dinsdag 26 okt22:30sluitDames 1 (Frederique en Beli)
Woensdag 27 okt19:0020:30Dames 9 (Caya en Jorien)
Woensdag 27 okt20:3022:00Heren 11 (Geert-Jorrit en Korné)
Woensdag 27 okt22:00sluitDames 3
Donderdag 28 okt19:3021:00Heren 10 (Niek en Ivo)
Donderdag 28 okt21:0022:30Heren 4 (Tiemen en Jens)
Donderdag 28 okt22:30sluitHeren 2
Zaterdag 30 okt11:0013:00Heren 6
Zaterdag 30 okt13:0015:00Dames 5 (Berdien, Izebel, Imke, Keris)
Zaterdag 30 okt15:0017:00Heren 7 (Charles, Dave, Mart, Rick K.)
Zaterdag 30 okt17:0019:00Heren 16 (Huub, Coenraad, Tonnis, Jobbe)
Zaterdag 30 okt19:0021:00Heren 15 (Pim, Jesper, Thomas, Floris)
Maandag 1 nov19:0020:30Dames 6 (Iris en Iben)
Maandag 1 nov20:3022:00Dames 7 (Danique en Misul)
Maandag 1 nov22:00sluitHeren 16 (Sietse en Rick)
Dinsdag 2 nov21:0022:30Heren 2
Dinsdag 2 nov22:30sluitDames 2 (Nina en Ida)
Woensdag 3 nov19:0020:30Dames 8 (Famke en Ella)
Woensdag 3 nov20:3022:00Heren 12 (Jelle D. en Harun)
Woensdag 3 nov22:00sluitDames 4 (Rebecca en Thirza)
Donderdag 4 nov19:3021:00Heren 8 (Silver en Stan)
Donderdag 4 nov21:0022:30Heren 3 (Melvin en Robin K.)
Donderdag 4 nov22:30sluitHeren 1
Zaterdag 6 nov11:0013:00Heren 13 (Jurre, Kars, Stefan, Jochum)
Zaterdag 6 nov13:0015:00Dames 4 (Lisette, Bente, Maaike, Elske)
Zaterdag 6 nov15:0017:00Heren 5
Zaterdag 6 nov17:0019:00Heren 9 (Mark, David, Rick, Sietse)
Zaterdag 6 nov19:0021:00Heren 14 (Thomas, Guido, Noah, Max H.)
Maandag 8 nov19:0020:30Dames 5 (Marit en Annefleur)
Maandag 8 nov20:3022:00Dames 9 (Julia en Joan)
Maandag 8 nov22:00sluitHeren 17 (Jurgen en Remko)
Dinsdag 9 nov21:0022:30Heren 3 (Youri en Isjo)
Dinsdag 9 nov22:30sluitDames 1 (Jil en Robina)
Woensdag 10 nov19:0020:30Dames 7 (Iris en Barbera)
Woensdag 10 nov20:3022:00Heren 13 (Wouter en Louis)
Woensdag 10 nov22:00sluitDames 3
Donderdag 11 nov19:3021:00Heren 9 (Joris en Erik)
Donderdag 11 nov21:0022:30Heren 4 (Willem en Noah)
Donderdag 11 nov22:30sluitHeren 2
Zaterdag 13 nov11:0013:00Dames 8 (Silke, Babeth, Fleur, Ellen)
Zaterdag 13 nov13:0015:00Dames 7 (Pien, Martine, Mayke, Ayla)
Zaterdag 13 nov15:0017:00Dames 5 (Maaike, Menthe, Marit, Myrte)
Zaterdag 13 nov17:0019:00Heren 14 (Gunnar, Bastian, Hessel, Aron)
Zaterdag 13 nov19:0021:00Heren 18 (Bas, Patrique, Pascal, Arjan)
Maandag 15 nov19:0020:30Dames 6 (Eva en Rosalie)
Maandag 15 nov20:3022:00Dames 8 (Welmoed en Renée)
Maandag 15 nov22:00sluitHeren 18 (Patrique en Pascal)
Dinsdag 16 nov21:0022:30Heren 4 (Daniel en Remmelt)
Dinsdag 16 nov22:30sluitDames 2 (Isis en Nynke)
Woensdag 17 nov19:0020:30Dames 9 (Femke en Bianca)
Woensdag 17 nov20:3022:00Heren 14 (Marc L. en Jelmer)
Woensdag 17 nov22:00sluitDames 4 (Dianne en Kiki)
Donderdag 18 nov19:3021:00Heren 10 (Jacques en Friso)
Donderdag 18 nov21:0022:30Heren 3 (Johan en Joseph)
Donderdag 18 nov22:30sluitHeren 1
Zaterdag 20 nov11:0013:00Heren 16 (Jesse, Johbian, Sietse en Rick)
Zaterdag 20 nov13:0015:00Dames 2 (Daphne, Evie, Hannah, Marthe)
Zaterdag 20 nov15:0017:00Heren 5
Zaterdag 20 nov17:0019:00Heren 6
Zaterdag 20 nov19:0021:00Heren 12 (Lars, Robin, Danny, Chris)
Maandag 22 nov19:0020:30Dames 5 (Myrte en Anneloes)
Maandag 22 nov20:3022:00Dames 7 (Maaike en Welmoed)
Maandag 22 nov22:00sluitHeren 15 (Jente en Pim)
Dinsdag 23 nov21:0022:30Heren 1
Dinsdag 23 nov22:30sluitDames 1 (Hannah en Frederique)
Woensdag 24 nov19:0020:30Dames 8 (Joost en Babeth)
Woensdag 24 nov20:3022:00Heren 11 (Jorryt en Giel)
Woensdag 24 nov22:00sluitDames 3
Donderdag 25 nov19:3021:00Heren 8 (Tieme en Tijn)
Donderdag 25 nov21:0022:30Heren 4 (Tim en Wouter)
Donderdag 25 nov22:30sluitHeren 2
Zaterdag 27 nov11:0013:00Heren 8 (Timon, Aart, Tim, Jelte)
Zaterdag 27 nov13:0015:00Dames 6 (Ellis, Yma, Eveline, Iben)
Zaterdag 27 nov15:0017:00Heren 7 (Arjan, Luuk, Ramon, Rick V.)
Zaterdag 27 nov17:0019:00Heren 13 (Rami, Frank, Matt, Rick S.)
Zaterdag 27 nov19:0021:00Heren 10 (Ivar, Andries, Boris, Erwin)
Maandag 29 nov19:0020:30Dames 5 (Renée en Marit)
Maandag 29 nov20:3022:00Dames 8 (Ellen en Silke)
Maandag 29 nov22:00sluitHeren 17 (Jelle en Job)
Dinsdag 30 nov21:0022:30Heren 2
Dinsdag 30 nov22:30sluitDames 2 (Frouke en Emma)
Woensdag 1 dec19:0020:30Dames 7 (Mayke P. en Eline)
Woensdag 1 dec20:3022:00Heren 12 (Amout en Roel)
Woensdag 1 dec22:00sluitDames 4 (Ellyne en Simone)
Donderdag 2 dec19:3021:00Heren 9 (Ruben en Jorik)
Donderdag 2 dec21:0022:30Heren 3 (Jesper en Robin A.)
Donderdag 2 dec22:30sluitHeren 1
Zaterdag 4 dec11:0013:00Heren 6
Zaterdag 4 dec13:0015:00Dames 9 (Femke E., Maan, Sterre, Anoek)
Zaterdag 4 dec15:0017:00Heren 11 (Daan, Lennert, Max, Rutger)
Zaterdag 4 dec17:0019:00Heren 9 (Andre, Reinout, Lennart Dr., Douwe)
Zaterdag 4 dec19:0021:00Heren 18 (Tobias, Tom, Mark, Thijmen)
Maandag 6 dec19:0020:30Dames 5 (Menthe en Maaike)
Maandag 6 dec20:3022:00Dames 8 (Luna en Ella)
Maandag 6 dec22:00sluitHeren 17 (Max en Gerben)
Dinsdag 7 dec21:0022:30Heren 3 (Isjo en Melvin)
Dinsdag 7 dec22:30sluitDames 1 (Marit en Robina)
Woensdag 8 dec19:0020:30Dames 9 (Nicky en Leotine)
Woensdag 8 dec20:3022:00Heren 13 (Rick M. en Jurre)
Woensdag 8 dec22:00sluitDames 3
Donderdag 9 dec19:3021:00Heren 10 (Mats en Tijs)
Donderdag 9 dec21:0022:30Heren 4 (Jens en Ivo)
Donderdag 9 dec22:30sluitHeren 2
Zaterdag 11 dec11:0013:00Heren 13 (Kars, Stefan, Jochum en Frank)
Zaterdag 11 dec13:0015:00Dames 7 (Maureen, Kim, Eveline, Esme)
Zaterdag 11 dec15:0017:00Heren 7 (Christiaan, Emiel, Rienk, Roy)
Zaterdag 11 dec17:0019:00Heren 8 (Max, Sam, Silver, Stan)
Zaterdag 11 dec19:0021:00Heren 15 (Bas, Björn, Wietse, Jesper)
Maandag 13 dec19:0020:30Dames 6 (Iris en Rixt)
Maandag 13 dec20:3022:00Dames 7 (Karin en Audrey)
Maandag 13 dec22:00sluitHeren 18 (Arjan en Gert-jan)
Dinsdag 14 dec21:0022:30Heren 4 (Noah en Tiemen)
Dinsdag 14 dec22:30sluitDames 2 (Rose en Carmen)
Woensdag 15 dec19:0020:30Dames 8 (Fleur en Renée)
Woensdag 15 dec20:3022:00Heren 14 (Raïs en Bram)
Woensdag 15 dec22:00sluitDames 4 (Jannie en Lisanne)
Donderdag 16 dec19:3021:00Heren 8 (Jan-Philipp en Jasper)
Donderdag 16 dec21:0022:30Heren 3 (Robin K. en Johan)
Donderdag 16 dec22:30sluitHeren 1


Wie dit leest trekt een bak