Taprooster

Hieronder vind je het taprooster voor de komende periode. Kun je als team niet tappen op de ingeroosterde tijd? Probeer dan eerst met een ander team te ruilen. Lukt dit niet, of heb je andere vragen, neem dan contact op met de chef taprooster van de Flophouse Commissie, Ester Bolhuis.

DagVanTotTappers (team)
woensdag 25-0419:0020:30Robin van den Hoed en Kees Bos
(Heren 9)
woensdag 25-0420:3022:00Sander Swaan en Nils Plantinga
(Heren 6)
woensdag 25-0422:00SluitRebecca Nieuwenkamp en Simone Toneman
(Dames 4)
donderdag 26-0420:3022:00Rens Wentholt en Saidou Godje
(Heren 3)
donderdag 26-0422:0023:30Florine Enzing en Lies Bosma
(Dames 2)
donderdag 26-0423:30SluitLeon Zandstra en Lukas Laarman
(Heren 16)
zaterdag 28-0411:0013:00Martijn Jansen, Tijs Papousek, Dennis van Asselt en Valentino Sedubun
(Heren 10)
zaterdag 28-0413:0015:00Brian Mollenkamp, Ruben Wieringa, Auke-Frank Tadema en Sietse Overal
(Heren 16)
zaterdag 28-0415:0017:00Evie Warmelink, Evelyn Benninga, Anneloes van Noord en Emma Gerrits
(Dames 6)
zaterdag 28-0417:0019:00Dennis Nijborg, Milan van der Spoel, Wouter ten Hoopen en Sven Kist
(Heren 5)
zaterdag 28-0419:0021:00Jaro Beuving, Wouter Gerritsen, Wouter Vos en Bram Neplenbroek
(Heren 14)
zaterdag 28-0421:00SluitFC

maandag 30-0419:0021:00Frank Koning en Marnix Helfferich
(Heren 12)
maandag 30-0421:0022:00Esmé Zuring en Larissa Blom
(Dames 7)
maandag 30-0422:0023:30Gerben Lensen en Thijs van Wonderen
(Heren 18)
maandag 30-0423:30SluitMichel Maggi en Sam Schillemans
(Heren 13)
dinsdag 01-0520:3022:00Pieter Polhuis en Daan Deelstra
(Heren 5)
dinsdag 01-0522:00SluitFlorine Enzing en Lies Bosma
(Dames 2)
woensdag 02-0519:0020:30Joao Miguel e Sousa Goncalves en Tom Pronk
(Heren 8)
woensdag 02-0520:3022:00Berdien Prins en Lisa van der Panne
(Dames 6)
woensdag 02-0522:00SluitRik Haagen en Thom Venema
(Heren 10)
donderdag 03-0520:3022:00Stan ter Beke en Wouter Berendschot
(Heren 4)
donderdag 03-0522:0023:30Michelle Brus en Frederique Versteeg
(Dames 1)
donderdag 03-0523:30SluitLeon Zandstra en Lukas Laarman
(Heren 16)
maandag 07-0519:0021:00Stijn Pennings en Simon Mak
(Heren 7)
maandag 07-0521:0022:30Rosalie Jassies en Iris Beekman
(Dames 5)
maandag 07-0522:3023:30Suzanna Nieuwenkamp en Vera Kijk in de Vegt
(Dames 4)
maandag 07-0523:30SluitJort Kortenbach en Ivar Willemstein
(Heren 15)
dinsdag 08-0520:3022:00Rens Folkertsma en Loi Gawel
(Heren 5)
dinsdag 08-0522:00SluitStijn Wymenga en Lennart van Kuijk
(Heren 1)
woensdag 09-0519:0020:30Teun Schilder en Marco Zieger
(Heren 9)
woensdag 09-0520:3022:00Amber Mulder en Nikki Beerepoot
(Dames 8)
woensdag 09-0522:00SluitErdem Bagir en Andries Brinksma
(Heren 17)
donderdag 10-0520:3022:00Niels van Santen en Erik van Selm
(Heren 3)
donderdag 10-0522:0023:30Austin Ellinor en Obbe Haccou
(Heren 2)
donderdag 10-0523:30SluitBart Krisman en Niels Adamse
(Heren 14)
zaterdag 12-0511:0013:00Luuk Koens, Dylano Barelds, Jonas Faber en Koen Visser
(Heren 3)
zaterdag 12-0513:0015:00Tessa ter Beest, Daniek Hakkers, Hanna Wolters en Julia Bomach
(Dames 5)
zaterdag 12-0515:0017:00Joep Brouwen, Remco van der Wiel, Friso Versteeg en Yanniek van Egmond
(Heren 4)
zaterdag 12-0517:0019:00Dennis Nijborg, Milan van der Spoel, Wouter ten Hoopen en Sven Kist
(Heren 5)
zaterdag 12-0519:0021:00Derk Jan Pilat, Riemer van der Wijk, Anthony Kromodimedjo en Laurens Volkers
(Heren 15)
zaterdag 12-0521:00SluitFC